Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 27 marca 2011

RETRO SZAFA ; ciuchy, akcesoria,rękodzieło


Retro Szafa to wyjątkowe miejsce, którego klimat jest ponadczasowy ze względu na ciekawe połączenie sklepu i komisu. To przytulne miejsce, w którym możesz liczyć na pomoc w znalezieniu ładnych i nietypowych ubrań, biżuterii i dodatków.

Sklep „Retro Szafa” to miejsce z wdziękiem i charakterem, w którym masz możliwość podkreślić swoją indywidualność poprzez ładny wygląd. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni dobór stroju, dodatków oraz makijażu. U nas kupisz odzież męską, damską i dziecięcą.
W Retro Szafie znajdziesz też akcesoria i dodatki: torebki, paski, portfele, kosmetyczki, biżuterię, buty, rękawiczki, kapelusze.
Jeśli interesują Cię niezwykłe i oryginalne dodatki to w Retro Szafie możesz nabyć również rękodzieło. W naszej galerii wszystkie prace są wykonane ręcznie, najczęściej w pojedynczych egzemplarzach. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! :)
WARSZTATY W RETRO SZAFIE
Warsztaty przeznaczone dla osób chcących rozpocząć przygodę z techniką Decoupage. Uczestnicy spotkania po zdobyciu nowych umiejętności mogą tworzyć piękne przedmioty dla siebie i swoich bliskich.
Zapisy w sklepie „Retro Szafa” lub pod nr tel. 514-532-727. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz